Categorii

Obiective/ Convertoare

Vezi promotiile zilei la Obiective/ Convertoare pe Megaplaza.ro. Comanda acum si beneficiezi de Livrare Rapida.

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
Accesorii > eyepiece nikon dk-18 eyepiece adapter -38%
Adaptor ocular | vizor angular Nikon DR-5, DG-5 | D3, D3S, D3X, D700 | 1 an | FXA10352 ..
168,53 Lei 104,99 Lei
Carduri sandisk 64gb sdxc ultra cls10 40mb/s -39%
SDXC | 64GB | Pana la 40MB/s | Tehnologie UHS-I | 10 ani | SDSDUN-064G-G46 ..
241,37 Lei 146,99 Lei
Bazat pe 1 recenzii.
CONVECTOR -14%
2000 W 3 trepte de putere 750W/1250W/2000WTermostat reglabilGrilaj pentru directionarea aerului cal..
141,79 Lei 121,94 Lei
CONVECTOR CU STICLA -10%
Corp din sticl? securizat?Panou de control tactilAfi?aj LCD cu iluminare albastr?Programare zilnic? ..
433,27 Lei 389,94 Lei
CONVECTOR CU STICLA -14%
Corp din sticl? securizat?Panou de control tactilAfi?aj LCD cu iluminare albastr?Programare zilnic? ..
453,42 Lei 389,94 Lei
CONVECTOR TURBO -16%
2000 W 3 trepte de putere 750W/1250W/2000WTermostat reglabilGrilaj pentru directionarea aerului cal..
169,10 Lei 142,04 Lei
Bazat pe 1 recenzii.
CONVECTOR TURBO -13%
3 trepte de putere (750-1250-2000W)Termostat reglabilGrilaj direc?ionare aer caldFunc?ie turbo (vent..
189,45 Lei 164,82 Lei
Convertor media Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm -17%
Convertor media Intellinet 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm..
268,75 Lei 223,06 Lei
Convertor media Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm -17%
Convertor media Intellinet 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm..
536,16 Lei 445,02 Lei
D-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100BaseFX (SC) Multimode -16%
D-Link Convertor Media 10/100BaseTX la 100BaseFX (SC) Multimode..
533,05 Lei 447,76 Lei
Bazat pe 12 recenzii.
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseSX (SC) Multimode -12%
D-Link Convertor Media 1000BaseT la 1000BaseSX (SC) Multimode..
990,12 Lei 871,31 Lei
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M -10%
EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M..
149,47 Lei 134,53 Lei
Ingrijire personala > ondulatoare babyliss curl secret  2 curl & volume # -9%
C1300E | Ionica | Ceramic | Ondulat | 100% automata | 230 grade C | 3 trepte de temperatura ( 190°C,..
692,30 Lei 629,99 Lei
Intellinet Convertor media 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km -12%
Intellinet Convertor media 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km..
451,36 Lei 397,20 Lei
Intellinet Convertor Media 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm -18%
Intellinet Convertor Media 10/100Base-TX (RJ45) / 100Base-FX (SM SC) 20km 1310nm..
251,69 Lei 206,39 Lei
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot -11%
Intellinet Media Converter 10/100/1000Base-TX RJ45 / SFP Mini-GBIC slot..
281,26 Lei 250,33 Lei
Olympus  LR-2 LENS CAP MFT -12%
Olympus LR-2, Rear Lens cap Micro Four Thirds..
51,55 Lei 45,36 Lei
TP-Link Convertor Media Fast Ethernet MC100CM, multi-mode, 2km -16%
TP-Link Convertor Media Fast Ethernet MC100CM, multi-mode, 2km..
148,25 Lei 124,53 Lei
TP-Link Convertor Media Fast Ethernet MC110CS, single-mode, 20km -14%
TP-Link Convertor Media Fast Ethernet MC110CS, single-mode, 20km..
144,80 Lei 124,53 Lei
TP-Link Convertor Media MC200CS 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseSX(SC) MultiMode 550m -18%
TP-Link Convertor Media MC200CS 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseSX(SC) MultiMode 550m..
213,97 Lei 175,45 Lei
TP-Link Convertor Media MC210CS 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km -17%
TP-Link Convertor Media MC210CS 1000BaseT(RJ45) - 1000BaseLX(SC) SingleMode 15km..
259,40 Lei 215,30 Lei
TP-Link convertor Media MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP) -13%
TP-Link convertor Media MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)..
114,99 Lei 100,04 Lei
TP-Link Convertor Media WDM MC112CS RJ45/SC SM -15%
TP-Link Convertor Media WDM MC112CS RJ45/SC SM..
185,68 Lei 157,82 Lei
Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.