Categorii
Branduri

IT & Games

Cele mai bune preturi pentru IT & Games le gasesti pe Megaplaza.ro! Cumpara acum cele mai noi produse IT si beneficiezi de finantare in rate. Livram Rapid oriunde in tara! In plus daca faci cumparaturi de cel putin 299 lei, beneficiezi de Livrare Gratuita!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
                                    HDD extern WD Elements Portable, 1TB, 2.5 -14%
Descriere Rate de transfer maxime Conectiv..
379 Lei 326 Lei
 Joc WWE 2K17 /PS4 -35%
WWE 2K17 pentru PlayStation 4    ..
113 Lei 74 Lei
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord) -14%
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord)..
3 Lei 2 Lei
03 years CoverPlus Onsite service for  WorkForce DS-5500 -14%
03 years CoverPlus Onsite service for WorkForce DS-5500..
694 Lei 597 Lei
1 Megapixel 720P Water-proof HDCVI IR-Bullet Camera -14%
1 Megapixel 720P Water-proof HDCVI IR-Bullet Camera..
243 Lei 209 Lei
1.8 m High Speed HDMI Cable with Ethernet (Header Card + Foil Bag) -15%
1.8 m High Speed HDMI Cable with Ethernet (Header Card + Foil Bag)..
27 Lei 23 Lei
100 Classic Book Collection /NDS -35%
100 Classic Books Collection  transforma Nitendo DS intr-o biblioteca portabila ce cuprinde cele mai..
7 Lei 4 Lei
100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK TL-MCRP100 -8%
100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK TL-MCRP100..
400 Lei 368 Lei
1000 Cooking Recipes from ELLE A TABLE /NDS -35%
1000 Cooking Recipes from ELLE A TABLE /NDS a fost lansat in iunie 2010 si este disponibil pentru pl..
10 Lei 7 Lei
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter | Patchcord de cupru preconectorizat cu conector SFP+ -15%
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter | Patchcord de cupru preconectorizat cu conector SFP+..
544 Lei 462 Lei
10GBASE-SR SFP+ Module for MMF -15%
10GBASE-SR SFP+ Module for MMF..
2.538 Lei 2.157 Lei
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike | Wi-Fi | silver -13%
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike | Wi-Fi | silver..
314 Lei 273 Lei
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike/car | Black -13%
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike/car | Black..
236 Lei 205 Lei
20x Genius Keyboard KB-110X, USB, black + Genius HS-M270 -14%
20x Genius Keyboard KB-110X, USB, black + Genius HS-M270..
523 Lei 450 Lei
24-port SFP Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch D-Link DGS-3120-24SC -8%
24-port SFP Layer 2 Stackable Managed Gigabit Switch D-Link DGS-3120-24SC..
4.564 Lei 4.199 Lei
240GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC -15%
240GB Solid State Drive SATA Mix Use MLC..
1.220 Lei 1.037 Lei
24U 600x600 | Free Standing | Sectiune Single | Usa Sticla -15%
24U 600x600 | Free Standing | Sectiune Single | Usa Sticla..
1.910 Lei 1.623 Lei
2GB DDR2-800  DIMM  CL6 R2 UNBUFFERED  1.8V -14%
2GB DDR2-800 DIMM CL6 R2 UNBUFFERED 1.8V..
141 Lei 122 Lei
2GB DDR2-800 ECC DIMM  CL6 R2 UNBUFFERED  1.8V -14%
2GB DDR2-800 ECC DIMM CL6 R2 UNBUFFERED 1.8V..
160 Lei 138 Lei
2GB DDR3-1066  DIMM  CL7 R2 UNBUFFERED  1.5V -14%
2GB DDR3-1066 DIMM CL7 R2 UNBUFFERED 1.5V..
168 Lei 145 Lei
3 interchangeable blades for waved cutting , perforation, bending -14%
3 interchangeable blades for waved cutting , perforation, bending..
64 Lei 55 Lei
3D Stadium Puzzles - Barcelona Camp Nou /Toys -35%
3D Stadium Puzzles - Barcelona Camp Nou /Toys ..
147 Lei 96 Lei
3D Stadium Puzzles - Chelsea Stamford Bridge /Toys -35%
3D Stadium Puzzles - Chelsea Stamford Bridge /Toys aduce Stamford la viata! Acest puzzle se asamblea..
147 Lei 96 Lei
3D Stadium Puzzles - Manchester City Etihad Stadium /Toys -35%
3D Stadium Puzzles - Manchester City Etihad Stadium /Toys ..
147 Lei 96 Lei
3D Stadium Puzzles - Real Madrid Sangtiago Bernabeu /Toys -35%
WWE 2K15 Ps4 este un joc de tip fighting lansat de 2K Sports in data ..
147 Lei 96 Lei
3D Stadium Puzzles - Tottenham Hotspur White Hart Lane /Toys -35%
3D Stadium Puzzles - Tottenham Hotspur White Hart Lane /Toys..
147 Lei 96 Lei
3DOODLER 3Doodler Start - 3D pen, manual 3D printer for Kids (Essentials) -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ECO 3Doodler Termic 10 mm/s Nu 2.5 mm 0.77 mm 65 °C Nu Nu Nu Nu Nu..
516 Lei 449 Lei
3DOODLER Create Limited edition - 3D pen, manual 3D printer, Butterscotch -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ABS, PLA, FLEXY 3Doodler Termic 10 mm/s Da 3 mm 2.2 mm Da Nu Da Da..
553 Lei 481 Lei
3DOODLER Create Limited edition - 3D pen, manual 3D printer, Hint of Lime -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ABS, PLA, FLEXY 3Doodler Termic 10 mm/s Da 3 mm 2.2 mm Da Nu Da Da..
553 Lei 481 Lei
3DOODLER Create Limited edition - 3D pen, manual 3D printer, Powder Blue -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ABS, PLA, FLEXY 3Doodler Termic 10 mm/s Da 3 mm 2.2 mm Da Nu Da Da..
553 Lei 481 Lei
3DOODLER Create Limited edition - 3D pen, manual 3D printer, Rose Gold -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ABS, PLA, FLEXY 3Doodler Termic 10 mm/s Da 3 mm 2.2 mm Da Nu Da Da..
553 Lei 481 Lei
3DOODLER Create Limited edition - 3D pen, manual 3D printer, Star Trek -13%
Sunen Imprimanta 3D Ready to work ABS, PLA, FLEXY 3Doodler Termic 10 mm/s Da 3 mm 2.2 mm Da Nu Da Da..
553 Lei 481 Lei
3DOODLER DoodleBlocks - Set of templates for the pen 3Doodler Start, COSMOS -13%
Sunen Altele In the set Dedicated to doodling with 3Doodler Start DBKRO..
102 Lei 89 Lei
3DOODLER DoodleBlocks - Set of templates for the pen 3Doodler Start, EMOJI -13%
Sunen Altele In the set Dedicated to doodling with 3Doodler Start DBKSY..
102 Lei 89 Lei
3DOODLER DoodleBlocks - Set of templates for the pen 3Doodler Start, JEWELLERY -13%
Sunen Altele In the set Dedicated to doodling with 3Doodler Start DBKJW..
102 Lei 89 Lei
3DOODLER DoodleBlocks - Set of templates for the pen 3Doodler Start, VEHICLES -13%
Sunen Altele In the set Dedicated to doodling with 3Doodler Start DBKVY..
102 Lei 89 Lei
www.price.ro - your shopping expert Viziteaza site-ul Scotianul.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.