Categorii
Reset filtre
Model Procesor
Rezolutie
Software inclus
Video
SIM
Dimensions
Multitouch
Size
Slot card
USB
WLAN
EDGE
GPRS
Video
Secondary
OS
Sensors
TMC
Tari incluse

IT & Games

Cele mai bune preturi pentru IT & Games le gasesti pe Megaplaza.ro! Cumpara acum cele mai noi produse IT si beneficiezi de finantare in rate. Livram Rapid oriunde in tara! In plus daca faci cumparaturi de cel putin 299 lei, beneficiezi de Livrare Gratuita!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
                                    Monitor Gaming LED ASUS 27 -8%
Descriere Monitorul pentru jocuri MG278Q a fost creat pentru a-ti facilit..
2.612 Lei 2.403 Lei
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord) -12%
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord)..
3 Lei 2 Lei
1 TB SSD nou Samsung 2.5 inch, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: SamsungModel: 850 EVOCalitate: Compatibilitate: ..
2.330 Lei 2.097 Lei
1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug -15%
HDD Server Dell 1.2TB 10K RPM SAS 12Gbps 2.5in Hot-plug Hard Drive,CusKit..
1.513 Lei 1.286 Lei
100 Classic Book Collection /NDS -20%
100 Classic Books Collection  transforma Nitendo DS intr-o biblioteca portabila ce cuprinde cel..
7 Lei 5 Lei
1000 Cooking Recipes from ELLE A TABLE /NDS -20%
1000 Cooking Recipes from ELLE A TABLE /NDS a fost lansat in iunie 2010. ..
10 Lei 8 Lei
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/ SMF, 1310nm, DOM -15%
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM..
3.818 Lei 3.246 Lei
1000BASE-LX/LH SFPxcver mod,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED | LC duplex FO Singlemode, -15%
1000BASE-LX/LH SFPxcver mod,MMF/SMF,1310nmDOM REMANUFACTURED | LC duplex FO Singlemode,..
2.291 Lei 1.947 Lei
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire -15%
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire..
2.934 Lei 2.494 Lei
120 GB SSD NOU Transcend 2.5 inch, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: Calitate: Compatibilitate: ..
260 Lei 234 Lei
120 GB SSD nou Transcend, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: 2,5 inchCalitate: NOU..
260 Lei 234 Lei
1TB 7.2K RPM Near-Line SAS 12 Gbps -15%
HDD Server Dell 1TB 7.2K RPM NEAR-LINE SAS 12GBPS 2.5IN HOT-PLUG Hard Drive 3.5IN Hyb Carr Cuskit..
1.286 Lei 1.093 Lei
1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 3.5 -15%
HDD Server Dell 1TB 7.2K RPM NLSAS 12Gbps 512n 3.5in Hot-plug Hard Drive,CusKit..
922 Lei 784 Lei
1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 2.5in Hot-plug H -15%
HDD Server Dell 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 2.5in Hot-plug Hard..
1.019 Lei 866 Lei
1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug H -15%
HDD Server Dell 1TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug Hard Drive,13G,CusKit..
623 Lei 530 Lei
1UNCMATIK TWINCHARGER-MICRO USB 3.1A 1M -15%
Incarcator auto Tuncmatik Twincharger - Micro USB, 2 USB, indicator LED TSK6062..
63 Lei 54 Lei
240 GB SSD nou Transcend 2.5 inch, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: Calitate: Compatibilitate: ..
468 Lei 421 Lei
240 GB SSD nou Transcend, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: 2,5 inchCalitate: NOU..
468 Lei 421 Lei
2504 Wireless Controller with 15 AP Licenses | 802.11a/b/g/n/ac | Porturi LAN 4 10/100/1000 Mbit/s | Management Web, CLI -15%
2504 Wireless Controller with 15 AP Licenses | IEEE 802.1Q, IEEE 802.3u | 10/100/1000Base-T(X) | Por..
14.976 Lei 12.730 Lei
2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses | 802.11a/b/g/n/ac | Porturi LAN 4 10/100/1000 Mbit/s | Management Web, CLI -15%
2504 Wireless Controller with 5 AP Licenses | 802.11a/b/g/n/ac | Porturi LAN 4 10/100/1000 Mbit/s | ..
4.979 Lei 4.232 Lei
2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug H -15%
HDD Server Dell 2TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug Hard..
883 Lei 751 Lei
32 GB Memory Module - 2Rx4 DDR 2400MHz -15%
Memorie Server Dell 132GB Certified Memory Module - 2Rx4 DDR4 RDIMM 2400MHz..
1.584 Lei 1.347 Lei
3COM SuperStack II Switch 3300 FX, 8 porturi fibra, 2 porturi RJ-45, Rackabil -15%
Marca: 3 COMSerie: SuperStack IIModel: Switch 3300 FX 3C16982Porturi: 8 x Fibra TX/RX, 2 x 10base-t/..
69 Lei 59 Lei
3COM SuperStack II Switch 3300, 24 porturi -15%
Interfata/ porturi: 24 x RJ-45 10/100Base-TX LANConsola management: x1Stack: x1Port Internet Rapid: ..
152 Lei 129 Lei
3DOODLER Filaments to the pen 3Doodler - 25 pieces, black, ABS -8%
Sunen Hartie si suporturi de tiparire date lipsă date lipsă date lipsă 25 buc/pachet 1 buc. 2.85 mm ..
52 Lei 48 Lei
3G MODEM/ROUTER M-LIFE MIFI up to 42 Mbp -12%
3G MODEM/ROUTER M-LIFE MIFI up to 42 Mbp..
220 Lei 193 Lei
3M Charge Cable [White] (ORB) /Xbox One -20%
3M Charge Cable [White] (ORB) /Xbox One este un produs lansat de ORB. Caracteristici produs: Poti in..
31 Lei 25 Lei
3MOTION BT - Sport Bluetooth 3.0 headset with a built-in microphone, -12%
3MOTION BT - Sport Bluetooth 3.0 headset with a built-in microphone,..
68 Lei 60 Lei
4 Elements /NDS -20%
4 Elements Nintendo Ds este un joc lansat de  Mastertronic in data de 01/21/2011, rec..
30 Lei 24 Lei
480 GB SSD nou Kingston HyperX, PCIe 4x -10%
Grupa: Hard diskBrand: KingstonModel: Calitate: NOU..
2.698 Lei 2.428 Lei
480 GB SSD nou Transcend 2.5 inch, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: Calitate: Compatibilitate: ..
799 Lei 719 Lei
480 GB SSD nou Transcend, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: 2,5 inchCalitate: NOU..
799 Lei 719 Lei
480 GB SSD nou Transcend, SATA 3 -10%
Grupa: Hard diskBrand: TranscendModel: 2,5 inchCalitate: NOU..
799 Lei 719 Lei
48W ADAPTOR UNIVERSAL DE PUTERE, PENTRU LAPTOP -12%
48W ADAPTOR UNIVERSAL DE PUTERE, PENTRU LAPTOP..
91 Lei 80 Lei
4F Fiber Optic Cable with KRP - 3927m -12%
4F Fiber Optic Cable with KRP - 3927m ..
4.641 Lei 4.084 Lei
4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug H -15%
HDD Server Dell 4TB 7.2K RPM SATA 6Gbps 3.5in Hot-plug Hard..
1.409 Lei 1.198 Lei
4World 1xRJ45 category 6 connector mounted, complete, white -8%
4World Priza completa RJ45, Priza RJ45, 1 x RJ45 1 Cablu UTP neecranat torsadat 4 perechi 5e Montaj ..
5 Lei 5 Lei
4World 26 Elements set instrumente retea -8%
4World Instrument/Tester Trusa de scule Diagonal cutting nipper, Long nose plier, Adjustable wrench ..
417 Lei 383 Lei
4World Adaptor audio 1 x mufa 3.5 mm pt 2 xmufe 3.5 mm -8%
4World Cabluri - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Audio 1x mufa tata 3,5mm stereo, 2x mufe mam..
4 Lei 4 Lei
4World Adaptor audio cablu de extensie in spirala mufa 3.5 mm, 0.75m -8%
4World Cabluri - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Audio 1x mufa tata 3,5mm stereo, 1x mufa mam..
12 Lei 11 Lei
www.price.ro - your shopping expert Viziteaza site-ul Scotianul.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.