Categorii

Prelungitoare

O priza de calitate va conta foarte mult pentru durata de functionare a electronicelor din locuinta ta. Avem chiar si prelungitoare de retea electrica dotate cu intrerupator si mufe USB. Economisesti spatiu si te bucuri de siguranta daca se intampla sa intampini pene de curent. Vezi oferta Megaplaza.ro! Garantam cel mai bun raport calitate pret si livrare in timp record!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2 -16%
3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2 ..
179,01 Lei 150,37 Lei
Adaptor priza EU -> USA Skross, priza standard Schuko, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/USA-SKRS ean ADAPT-PLUG-EU/USA-SKRS -7%
Adaptor priza EU -> USA Skross, priza standard Schuko, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/U..
34,40 Lei 31,99 Lei
Adaptor priza EU ->UK Skross, priza standard Schuko,  intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/UK-SKRS ean 7640112218356 -6%
Adaptor priza EU ->UK Skross, priza standard Schuko, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/UK..
34,03 Lei 31,99 Lei
Adaptor priza travel Universal Spacer, 2 x USB, +150 tari (SPAD-UNIV) -3%
Adaptor priza travel Universal Spacer, 2 x USB, +150 tari (SPAD-UNIV)..
46,56 Lei 45,17 Lei
Adaptor priza universal 3P Skross, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-UNIV/3P-SKRS ean 7640112215652 -5%
Adaptor priza universal 3P Skross, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-UNIV/3P-SKRS..
107,92 Lei 102,53 Lei
APC ProtectNet pentru 10/100/1000BaseTX (RJ45) -11%
APC by Schneider Electric Protectoare supratensiune 1 1 x RJ45 Protectie porturi 10BaseT, 10/100Base..
169,98 Lei 151,28 Lei
Contor pentru consum de energie, 1 priza, incarcare maxima 16A / 3680W, display, protectie copil, acumulator 3.6V Ni-Mh, Logilink EM0002 -6%
Contor pentru consum de energie, 1 priza, incarcare maxima 16A / 3680W, display, protectie copil, ac..
43,40 Lei 40,80 Lei
Develop DV-512M Developer M  | Magenta  | 600.000 pages | A2XN1EH  | Ineo +224, +284,+364, +454,+554 -10%
Develop DV-512M Developer M | Magenta | 600.000 pages | A2XN1EH | Ineo +224, +284, +364, +454, +55..
2.904,69 Lei 2.614,22 Lei
Develop TN-221C Toner cyan ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -10%
Develop TN-221C Toner cyan ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
371,25 Lei 334,13 Lei
Develop TN-221M Toner magenta ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -12%
Develop TN-221M Toner magenta ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
379,69 Lei 334,13 Lei
Develop TN-221Y Toner yellow ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -11%
Develop TN-221Y Toner yellow ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
375,43 Lei 334,13 Lei
Develop TN-324C Toner Cyan pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -19%
Develop TN-324C Toner Cyan pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
491,37 Lei 398,01 Lei
Develop TN-324M Toner Magenta pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -14%
Develop TN-324M Toner Magenta pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
462,80 Lei 398,01 Lei
Develop TN-324Y Toner Yellow pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -14%
Develop TN-324Y Toner Yellow pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
462,80 Lei 398,01 Lei
External Blu-Ray drive LG BP55EB40, 3D, retail -16%
External Blu-Ray drive LG BP55EB40, 3D, retail..
619,52 Lei 520,39 Lei
External DRW LiteOn eBAU108, USB, Super-Slim, ultra-light, White -18%
External DRW LiteOn eBAU108, USB, Super-Slim, ultra-light, White..
119,56 Lei 98,04 Lei
Fisa sub forma de cub, 4 cai Schuko si 2XUSB, Allocacoc P-CUBE-ORUSB2 -7%
Fisa sub forma de cub, 4 cai Schuko si 2XUSB, Allocacoc..
66,37 Lei 61,72 Lei
Fisa sub forma de cub, 5 prize, Allocacoc P-CUBE-OR -9%
Fisa sub forma de cub, 5 cai Schuko, Allocacoc..
54,43 Lei 49,53 Lei
Gembird CAT5E FTP single port surface mount box -15%
Gembird CAT5E FTP single port surface mount box..
10,21 Lei 8,68 Lei
Gembird UTP solid cable, cat. 5e, 305m, red -18%
Gembird UTP solid cable, cat. 5e, 305m, red..
456,49 Lei 374,32 Lei
Intel Core Extreme i9-7980XE, Octodeca Core, 2.60GHz, 24.75MB, LGA2066,14nm,TRAY -15%
Intel Core Extreme i9-7980XE, Octodeca Core, 2.60GHz, 24.75MB, LGA2066,14nm,TRAY..
14.887,22 Lei 12.654,14 Lei
Intel Core i5-7640X, Quad Core, 4.00GHz, 6MB, LGA2066, 14nm, 112W, TRAY -9%
Intel Core i5-7640X, Quad Core, 4.00GHz, 6MB, LGA2066, 14nm, 112W, TRAY..
1.706,79 Lei 1.553,18 Lei
Bazat pe 4 recenzii.
Intel Core i7-6700K, Quad Core, 4.00GHz, 8MB, LGA1151, 14nm, 95W, VGA, BOX -15%
Intel Core i7-6700K, Quad Core, 4.00GHz, 8MB, LGA1151, 14nm, 95W, VGA, BOX..
2.166,64 Lei 1.841,65 Lei
Intel Core i7-6700K, Quad Core, 4.00GHz, 8MB, LGA1151, 14nm, 95W, VGA, TRAY -16%
Intel Core i7-6700K, Quad Core, 4.00GHz, 8MB, LGA1151, 14nm, 95W, VGA, TRAY..
2.125,38 Lei 1.785,32 Lei
Intel Core i7-6850K, Hexa Core, 3.60GHz, 15MB, LGA2011-V3, 14nm, TRAY -16%
Intel Core i7-6850K, Hexa Core, 3.60GHz, 15MB, LGA2011-V3, 14nm, TRAY..
3.949,84 Lei 3.317,86 Lei
Intel Core i9-7940X, Quattuordeca Core, 3.10GHz, 19.25MB, LGA2066, 14nm, BOX -11%
Intel Core i9-7940X, Quattuordeca Core, 3.10GHz, 19.25MB, LGA2066, 14nm, BOX..
6.688,71 Lei 5.952,95 Lei
LC123VALBP, set C/M/Y/B for MFCJ4510DW -12%
LC123VALBP, set C/M/Y/B for MFCJ4510DW..
314,44 Lei 276,71 Lei
Netrack complete wall outlet 1 x RJ45 8p8c FTP cat. 6 LSA -13%
Netrack complete wall outlet 1 x RJ45 8p8c FTP cat. 6 LSA..
9,51 Lei 8,27 Lei
Netrack complete wall outlet 2 x RJ45 8p8c FTP cat. 6 LSA -17%
Netrack complete wall outlet 2 x RJ45 8p8c FTP cat. 6 LSA..
15,39 Lei 12,77 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 Flex Fiber | SC -16%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 Flex Fiber | SC..
15,81 Lei 13,28 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 | LC -12%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 | LC..
24,36 Lei 21,43 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | LC -12%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | LC..
20,58 Lei 18,11 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | LC -10%
LANmark Pigtail LC Singlemode Maxistrip LSZH, 9/125, Galben, 1m..
13,42 Lei 12,08 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | SC -18%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | SC..
19,88 Lei 16,30 Lei
Bazat pe 14 recenzii.
Prelungitor 5 cai, cub  1.5m  Allocacoc P-CUBE-EXT/1.5-ALC -3%
Prelungitor 5 cai, cub 1.5m Allocacoc P-CUBE-EXT/1.5-ALC..
41,23 Lei 39,99 Lei
Bazat pe 2 recenzii.
Prelungitor cablu alimentare Logilink, tip mosor, 15m, 14A max. 3200W, 4 x prize, IP20, black, LPS501 -8%
Prelungitor cablu alimentare Logilink, tip mosor, 15m, 14A max. 3200W, 4 x prize, IP20, black, LPS50..
124,69 Lei 114,71 Lei
Prelungitor cablu alimentare Logilink, tip mosor, 50m, 14A max. 3200W, 4 x prize, IP44, black, LPS503 -5%
Prelungitor cablu alimentare Logilink, tip mosor, 50m, 14A max. 3200W, 4 x prize, IP44, black, LPS50..
413,91 Lei 393,21 Lei
Prelungitor cu intrerupator, 8 prize, 3m, Logilink LPS207 -10%
Prelungitor cu intrerupator, 8 prize, 3m, Logilink LPS207..
68,98 Lei 62,09 Lei
Bazat pe 23 recenzii.
Prelungitor in forma de cub 4 cai + 2 USB,Allocacoc 3m P-CUBE-EXTUSB2/3-ALC -6%
Prelungitor in forma de cub 4 cai + 2 USB,Allocaco 3m P-CUBE-EXTUSB2/3-ALC ..
75,70 Lei 71,16 Lei
Prelungitor V-Mark, SGE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, 3 mufe tel, negru -18%
Prelungitor V-Mark, SGE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, 3 mufe tel, negru..
66,32 Lei 54,39 Lei
Prelungitor V-Mark, SPE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, alb -16%
Prelungitor V-Mark, SPE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, alb..
59,26 Lei 49,78 Lei
Priza 1 x Socket, USB charger 2-port, 5V / 2.1A, holder telefon, comutator on/off mod night, White, Logilink PA0165 -5%
Priza 1 x Socket, USB charger 2-port, 5V / 2.1A, holder telefon, comutator on/off mod night, White, ..
59,13 Lei 56,17 Lei
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 1.8m, Gembird SPG3-B-6C  674683001001 -12%
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 1.8m, Gembird SPG3-B-6C 674683001001..
31,94 Lei 28,10 Lei
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize, Alb, 1.8m, 2xUSB, 3Gx1.5mm2, 16A, 3500W, Spacer Externsion, PP-5-18 USB -7%
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize, 1.8m, 2xUSB, Spacer Externsion, PP-5-18 USB..
42,09 Lei 39,15 Lei
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize, Alb, 3m, 2xUSB, 3Gx1.5mm2, 16A, 3500W, Spacer Externsion, PP-5-30 USB -5%
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize, 3m, 2xUSB, Spacer Externsion, PP-5-30 USB..
46,49 Lei 44,16 Lei
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize,Alb, 4.5m, 2xUSB, 3Gx1.5mm2, 16A, 3500W, Spacer Extension, PP-5-45 USB -3%
Priza cu protectie, prelungitor 5 prize, 4.5m, 2xUSB, Spacer Extension, PP-5-45 USB..
55,88 Lei 54,20 Lei
Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.