ClickCease
Categorii

Prelungitoare

O priza de calitate va conta foarte mult pentru durata de functionare a electronicelor din locuinta ta. Avem chiar si prelungitoare de retea electrica dotate cu intrerupator si mufe USB. Economisesti spatiu si te bucuri de siguranta daca se intampla sa intampini pene de curent. Vezi oferta Megaplaza.ro! Garantam cel mai bun raport calitate pret si livrare in timp record!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2 -13%
3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2 ..
168 Lei 146 Lei
Adaptor priza EU ->UK Skross, priza standard Schuko,  intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/UK-SKRS ean 7640112218356 -8%
Adaptor priza EU ->UK Skross, priza standard Schuko, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-EU/UK..
35 Lei 32 Lei
Adaptor priza universal 3P Skross, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-UNIV/3P-SKRS ean 7640112215652 -8%
Adaptor priza universal 3P Skross, intrare 2 poli, iesire 3 poli ADAPT-PLUG-UNIV/3P-SKRS..
111 Lei 103 Lei
APC de rezerva, montare rack, 1U, CAT 6 modul protectie supratens. retea -13%
APC by Schneider Electric Protectoare supratensiune 1 RJ45 Protectie pe portul Ethernet RJ45 pana la..
139 Lei 121 Lei
APC Essential SurgeArrest 5 oulets 230V, Schuko -13%
APC by Schneider Electric Protectoare supratensiune Schuko 5 buc. 1.83 m Nu Nu Nu 230 V CA 10 A 50 H..
127 Lei 110 Lei
APC ProtectNet pentru 10/100/1000BaseTX (RJ45) -13%
APC by Schneider Electric Protectoare supratensiune 1 1 x RJ45 Protectie porturi 10BaseT, 10/100Base..
162 Lei 141 Lei
Brother  TN326Y Toner Yellow pentru HLL8250CDN/8350CDW - 3500 pages -15%
Brother TN326Y Toner Yellow pentru HLL8250CDN/8350CDW - 3500 pages..
716 Lei 609 Lei
Brother LC225XLC Cartus cerneala cyan pentru DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620DW/MFCJ5720DW - 1200 pagini -15%
Brother LC225XLC Cartus cerneala cyan pentru DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620DW/..
91 Lei 77 Lei
Brother LC225XLM Cartus cerneala  Magenta ptr  DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620DW/MFCJ5720DW - 1200 pagini -15%
Brother LC225XLM Cartus cerneala Magenta ptr DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620D..
91 Lei 77 Lei
Brother LC225XLY Cartus cerneala Yellow ptr DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620DW/MFCJ5720DW - 1200 pagini -15%
Brother LC225XLY Cartus cerneala Yellow ptr DCPJ4120DW/MFCJ4420DW/MFCJ4620DW/MFCJ5320DW/MFCJ5620DW/M..
91 Lei 77 Lei
Cartus Brother LC3619XLC Cyan  | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW  | 1500 pages -15%
Cartus Brother LC3619XLC Cyan | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW | 1500 pages..
66 Lei 56 Lei
Cartus Brother LC3619XLM Magenta  | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW  | 1500 pages -15%
Cartus Brother LC3619XLM Magenta | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW | 1500 pages..
66 Lei 56 Lei
Cartus Brother LC3619XLY Yellow  | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW  | 1500 pages -15%
Cartus Brother LC3619XLY Yellow | MFC-J2330DW, MFC-J3530DW, MFC-J3930DW | 1500 pages..
66 Lei 56 Lei
Develop DV-512M Developer M  | Magenta  | 600.000 pages | A2XN1EH  | Ineo +224, +284,+364, +454,+554 -15%
Develop DV-512M Developer M | Magenta | 600.000 pages | A2XN1EH | Ineo +224, +284, +364, +454, +55..
3.076 Lei 2.614 Lei
Develop TN-221C Toner cyan ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -15%
Develop TN-221C Toner cyan ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
393 Lei 334 Lei
Develop TN-221M Toner magenta ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -15%
Develop TN-221M Toner magenta ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
393 Lei 334 Lei
Develop TN-221Y Toner yellow ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini -15%
Develop TN-221Y Toner yellow ptr ineo +227/+287 - 21.000 pagini..
393 Lei 334 Lei
Develop TN-324C Toner Cyan pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -15%
Develop TN-324C Toner Cyan pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
468 Lei 398 Lei
Develop TN-324M Toner Magenta pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -15%
Develop TN-324M Toner Magenta pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
468 Lei 398 Lei
Develop TN-324Y Toner Yellow pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini -15%
Develop TN-324Y Toner Yellow pt. Ineo+ 258, +308, +368; 1 spiral bottle - 26.000 pagini..
468 Lei 398 Lei
HP 22 Tri-colour Inkjet Print Cartridge -15%
HP 22 Tri-colour Inkjet Print Cartridge..
138 Lei 117 Lei
LC3617C, Ink Cartidge Cyan for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini ) -15%
LC3617C, Ink Cartidge Cyan for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini )..
38 Lei 32 Lei
LC3617M, Ink Cartidge Magenta for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini ) -15%
LC3617M, Ink Cartidge Magenta for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini )..
38 Lei 32 Lei
LC3617Y, Ink Cartidge Yellow for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini ) -15%
LC3617Y, Ink Cartidge Yellow for MFC-J2330DW / MFC-J3530DW / MFC-J3930DW (550 pagini )..
38 Lei 32 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 Flex Fiber | SC -15%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 Flex Fiber | SC..
19 Lei 16 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 | LC -15%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 50/125 | LC..
25 Lei 21 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | LC -15%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | LC..
28 Lei 24 Lei
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | SC -15%
Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | SC..
21 Lei 18 Lei
Bazat pe 14 recenzii.
Prelungitor 5 cai, cub  1.5m  Allocacoc P-CUBE-EXT/1.5-ALC -8%
Prelungitor 5 cai, cub 1.5m Allocacoc P-CUBE-EXT/1.5-ALC..
43 Lei 40 Lei
Bazat pe 2 recenzii.
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m 2 porturi USB alb -15%
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m 2 porturi USB alb..
179 Lei 152 Lei
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m cu protectie coax alb -15%
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m cu protectie coax alb..
140 Lei 119 Lei
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m cu protectie telefon alb -15%
Prelungitor APC cu protectie 5 prize Schuko cablu ≤2.0m cu protectie telefon alb..
140 Lei 119 Lei
Prelungitor APC cu protectie 6 prize Schuko cablu ≤2.0m 2 porturi USB alb -15%
Prelungitor APC cu protectie 6 prize Schuko cablu ≤2.0m 2 porturi USB alb..
257 Lei 218 Lei
Prelungitor APC cu protectie 6 prize Schuko cablu ≤2.0m alb -15%
Prelungitor APC cu protectie 6 prize Schuko cablu ≤2.0m alb..
171 Lei 146 Lei
Prelungitor in forma de cub 4 cai + 2 USB,Allocacoc 1.5 m P-CUBE-EXTUSB2/1.5-ALC -8%
Prelungitor in forma de cub 4 cai + 2 USB,Allocaco 1.5 m P-CUBE-EXTUSB2/1.5-ALC..
71 Lei 65 Lei
Bazat pe 1 recenzii.
Prelungitor V-Mark, SGE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, 3 mufe tel, negru -15%
Prelungitor V-Mark, SGE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, 3 mufe tel, negru..
54 Lei 46 Lei
Prelungitor V-Mark, SPE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, alb -15%
Prelungitor V-Mark, SPE, cu protectie, 6 prize, Shuko, 1.5m, alb..
50 Lei 42 Lei
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 3m  Gembird SPG3-B-10C -8%
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 3m Gembird SPG3-B-10C..
38 Lei 35 Lei
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 3m, Black, Energenie SPG5-C-10  674684001001 -8%
Priza cu protectie - prelungitor 5 prize, 3m, Black, Energenie SPG5-C-10 674684001001..
43 Lei 40 Lei
Bazat pe 2 recenzii.
www.price.ro - your shopping expert Viziteaza site-ul Scotianul.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.