Categorii
Reset filtre
Pret
Branduri
Memorie
Conectivitate

Componente PC

Cele mai bune preturi la Componente PC sunt acum pe Megaplaza.ro! Cumpara Componente PC de la Megaplaza. Livrare Rapida in toata tara. Finantare in rate! Livrare Gratuita la cumparaturi de peste 299 lei!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
                                    HDD extern WD Elements Portable, 1TB, 2.5 -14%
Descriere Rate de transfer maxime Conectiv..
379 Lei 326 Lei
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord) -14%
- LOGILINK -Cablu UTP, CAT 5e, 1m, gri (patchcord)..
3 Lei 2 Lei
100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK TL-MCRP100 -8%
100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, TP-LINK TL-MCRP100..
421 Lei 387 Lei
10GBASE-SR SFP+ Module for MMF -15%
10GBASE-SR SFP+ Module for MMF..
2.538 Lei 2.157 Lei
1MP HDCVI IR Bullet Camera HD Smart IR 20m, Carcasa Plastic -14%
1MP HDCVI IR Bullet Camera HD Smart IR 20m, Carcasa Plastic..
113 Lei 97 Lei
1MP HDCVI IR Dome Camera HD Smart IR 20m, Carcasa Plastic -14%
1MP HDCVI IR Dome Camera HD Smart IR 20m, Carcasa Plastic..
101 Lei 87 Lei
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike | Wi-Fi | silver -13%
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike | Wi-Fi | silver..
314 Lei 273 Lei
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike/car | Black -13%
2.0 Waterproof Sports Camera Full HD QOLTEC for helmet/bike/car | Black..
236 Lei 205 Lei
20x Genius Keyboard KB-110X, USB, black + Genius HS-M270 -14%
20x Genius Keyboard KB-110X, USB, black + Genius HS-M270..
523 Lei 450 Lei
2GB DDR2-800  DIMM  CL6 R2 UNBUFFERED  1.8V -14%
2GB DDR2-800 DIMM CL6 R2 UNBUFFERED 1.8V..
141 Lei 122 Lei
2GB DDR2-800 ECC DIMM  CL6 R2 UNBUFFERED  1.8V -14%
2GB DDR2-800 ECC DIMM CL6 R2 UNBUFFERED 1.8V..
160 Lei 138 Lei
2GB DDR3-1066  DIMM  CL7 R2 UNBUFFERED  1.5V -14%
2GB DDR3-1066 DIMM CL7 R2 UNBUFFERED 1.5V..
168 Lei 145 Lei
3 interchangeable blades for waved cutting , perforation, bending -14%
3 interchangeable blades for waved cutting , perforation, bending..
63 Lei 55 Lei
4 Channel Penta-brid 1080P 1U Digital Video Recorder -14%
4 Channel Penta-brid 1080P 1U Digital Video Recorder..
827 Lei 711 Lei
4GB DDR3-1066 ECC DIMM  CL7 R2 UNBUFFERED  1.5V -14%
4GB DDR3-1066 ECC DIMM CL7 R2 UNBUFFERED 1.5V..
270 Lei 233 Lei
4GB DDR3-1333 ECC DIMM  CL9 R2 UNBUFFERED  1.35V -14%
4GB DDR3-1333 ECC DIMM CL9 R2 UNBUFFERED 1.35V..
270 Lei 233 Lei
4GB DDR3-1600  DIMM  CL11 R1 UNBUFFERED  1.5V -14%
4GB DDR3-1600 DIMM CL11 R1 UNBUFFERED 1.5V..
225 Lei 194 Lei
4GB DDR3-1600  SoDIMM  CL11 R1 UNBUFFERED  1.5V -14%
4GB DDR3-1600 SoDIMM CL11 R1 UNBUFFERED 1.5V..
231 Lei 199 Lei
4World Adaptor audio 1 x mufa 3.5 mm pt 2 xmufe 3.5 mm -13%
4World Cabluri - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Audio 1x mufa tata 3,5mm stereo, 2x mufe mam..
5 Lei 5 Lei
4World Adaptor audio 1 x mufa 3.5 mm pt 2 xmufe 3.5 mm 15cm -13%
4World Cabluri - SCART|S-Video|Toslink|RCA|JACK|XLR Audio 1x mufa tata 3,5mm stereo, 2x mufe mama 3,..
3 Lei 3 Lei
4World Adaptor audio cablu de extensie in spirala mufa 3.5 mm, 0.75m -13%
4World Cabluri - SCART | S-Video | Toslink | RCA | JACK Audio 1x mufa tata 3,5mm stereo, 1x mufa mam..
12 Lei 11 Lei
4World Adaptor HDD IDE 2.5/3.5 -13%
4World Cabluri - USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA 1x PATA 40-pini tata (3,5), 1x PATA female 44..
8 Lei 7 Lei
4World Cable USB 2.0 micro 5 pin 1.8m AM-BM5P Canon -13%
4World Cabluri - USB | FireWire | PS/2 | (e)SATA | ATA 1x USB tip A tata, 1x mini-USB tata tip B (5-..
4 Lei 3 Lei
www.price.ro - your shopping expert Viziteaza site-ul Scotianul.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.