Categorii
Reset filtre
Pret
Branduri
Conectivitate
EAN

Accesorii console

Preturi speciale pentru Accesorii console numai pe Megaplaza.ro!

Disponibilitate:
Produse pe pagină:
Sortare după:
Divizor video VGA 1/2 350 Mhz Pro negru Manhattan -13%
Divizor video VGA 1/2 350 Mhz Pro negru Manhattan..
182 Lei 158 Lei
Divizor video VGA 1/4 350 MHz Pro Manhattan -13%
Divizor video VGA 1/4 350 MHz Pro Manhattan..
199 Lei 173 Lei
Extender HDMI HDBaseT up to 70m Cat.5e, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP2.2, IR (SET) -14%
Extender HDMI HDBaseT up to 70m Cat.5e, 4096x2160p 4K UHD 3D, HDCP2.2, IR (SET)..
729 Lei 627 Lei
HORED Switch 5 10/100BaseT (4xPoE, 60W) Each port up to 30W -14%
HORED Switch 5 10/100BaseT (4xPoE, 60W) Each port up to 30W..
162 Lei 139 Lei
HP 2920-24G Switch (J9726A) -14%
HP 2920-24G Switch (J9726A)..
9.544 Lei 8.208 Lei
HP 2920-48G Switch (J9728A) -14%
HP 2920-48G Switch (J9728A)..
15.948 Lei 13.716 Lei
HP Aruba 2530-24G Switch (J9776A) -14%
HP Aruba 2530-24G Switch (J9776A)..
4.570 Lei 3.930 Lei
I Am Cardboard PLASTIC VR CARDBOARD BLACK -17%
I Am Cardboard PLASTIC VR CARDBOARD BLACK ..
79 Lei 66 Lei
I Am Cardboard PLASTIC VR CARDBOARD ORANGE -17%
I Am Cardboard PLASTIC VR CARDBOARD ORANGE ..
79 Lei 66 Lei
Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W -14%
Intellinet Gigabit switch 5x 10/100/1000 PoE/PoE+ (1x PD PoE, 4x PSE PoE) 26/68W..
428 Lei 368 Lei
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mb/s PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan -14%
Intellinet Switch gigabit 8x 10/100/1000 Mb/s PoE/PoE+ (802.3at/af) 140W endspan..
781 Lei 672 Lei
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, carcasa plas -13%
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, carcasa plas..
209 Lei 182 Lei
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, carcasa plas -14%
MikroTik RB260GS SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,web browser Soho Switch, carcasa plas..
212 Lei 182 Lei
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5 -13%
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5..
272 Lei 237 Lei
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5 -14%
MikroTik RB260GSP SwitchOS 5xGig LAN, 1xSFP,Soho Switch, PoE output on ports 2-5..
275 Lei 236 Lei
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm pt CCR1036-8G-2S+/EM Unit -13%
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm pt CCR1036-8G-2S+/EM Unit..
693 Lei 603 Lei
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit -13%
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit..
277 Lei 241 Lei
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable -13%
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable..
142 Lei 124 Lei
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable -13%
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable..
189 Lei 165 Lei
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx -13%
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx..
115 Lei 100 Lei
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM pt Mikrotik -13%
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM pt Mikrotik..
340 Lei 296 Lei
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx -13%
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM pt RB260x,RB2011x,CCRx..
87 Lei 76 Lei
MSONIC Joypad cu interfaţă USB, funcția de vibrații MN3329BK -14%
MSONIC Joypad cu interfaţă USB, funcția de vibrații MN3329BK..
20 Lei 18 Lei
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module -13%
Netgear 1000BaseSX Fibre SFP GBIC Module..
868 Lei 755 Lei
Netgear 5-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS205) -13%
Netgear 5-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS205)..
57 Lei 50 Lei
Netgear 5-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS205) -13%
Netgear 5-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS205)..
107 Lei 93 Lei
Netgear 8-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS208) -13%
Netgear 8-Port Fast Ethernet Desktop Unmanaged Switch (FS208)..
69 Lei 60 Lei
Netgear 8-Port Gigabit Desktop Switch Metal (GS308) -13%
Netgear 8-Port Gigabit Desktop Switch Metal (GS308)..
162 Lei 141 Lei
Netgear 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS208) -13%
Netgear 8-Port Gigabit Desktop Unmanaged Switch (GS208)..
138 Lei 120 Lei
Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P) -13%
Netgear M4100-24G-POE+ L2+ Managed Switch 24-Port PoE+ Gigabit (GSM7224P)..
5.195 Lei 4.519 Lei
Netgear M4100-50-POE 48-Port PoE Managed Switch (FSM7250P) -13%
Netgear M4100-50-POE 48-Port PoE Managed Switch (FSM7250P)..
2.622 Lei 2.281 Lei
Netgear M4100-50G L2+ Managed Switch 50xGigabit, 4xSFP shared (GSM7248) -13%
Netgear M4100-50G L2+ Managed Switch 50xGigabit, 4xSFP shared (GSM7248)..
3.732 Lei 3.246 Lei
Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P) -13%
Netgear M4100-50G-POE+ L2 Managed Switch 50-Port PoE+ Gigabit (GSM7248P)..
7.656 Lei 6.661 Lei
Netgear M5300-28GF3 24-PORT Fiber Stackable Gigabit L3 Mmanaged Switch -13%
Netgear M5300-28GF3 24-PORT Fiber Stackable Gigabit L3 Mmanaged Switch..
10.818 Lei 9.411 Lei
Netgear ProSafe 16-Port 10/100 Switch Metal External Power Supply (FS116GE) -13%
Netgear ProSafe 16-Port 10/100 Switch Metal External Power Supply (FS116GE)..
335 Lei 292 Lei
Netgear ProSafe 16-Port Gigabit Rackmount Switch (JGS516) -13%
Netgear ProSafe 16-Port Gigabit Rackmount Switch (JGS516)..
567 Lei 493 Lei
www.price.ro - your shopping expert Viziteaza site-ul Scotianul.ro pe ShopMania Ghidul tau autentic de shopping. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo. Aplicatii web, aplicatii custom, magazine on-line, promovare seo.